Kurumsal

Geri

Dapsan Asansör

                                                            

HAKKIMIZDA

1986  yılında şahıs firması olarak A. Aytaç DAPLAN tarafından kurulmuştur. 1988 yılında ltd. şti. ne dönüştürülmüştür. İlk önceleri asansör bakım ve onarımla başlamış, 

daha sonra Asansörlerin tasarım imalat, birleştirme, ihracat ve yurtdışında satış ve ISO 9001:2000 CE  Belgeleriyle Avrupa normlarına uygun sansör yaptığımızı 

kanıtlayan belgeler  ile yurt dışında asansör montajı ve son muayeneleri yapmaktadır. 

 MİSYON

 Müşteri beklentilerini aşan yüksek kaliteli hizmet sunmak,
 Müşteri sadakatini temin etmek,
 Müşterilerini zamanında ve yaratıcı çözümler önermek,
 Bugünün ve yarının gereksinimlerini tespit ederek şirket kaynaklarını bunları karşılayacak şekilde yönlendirmek,
 İç ve Dış tedarikçilerden temin edilen ürün ve hizmetlere mutlaka değer ekleyerek müşterimize sunmak,
 Çalışanlarımıza fırsatlar ve kendilerini ispatlayacakları görevler vermek, yaratıcılığa teşvik etmek,
 Personelimizle birlikte toplumun refahı ve mutluluğu için çalışmak.

VİZYON

Asansör sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.Skyelevator sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak günlük değil, sürekli müşteriler ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini yaratmaya çalışmaktadır.
“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.  Dapsan Asansör, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; sektörün en iyileri arasında yerini alacaktır.

BELGELERİMİZ

ISO

CE NOVA

MARKA TESCİL BELGESİ

HİZMET YERİ YETERLİLİK BEKLGESİ

USTALIK BELGESİ

CE

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bina içi ve dikey taşıma araçları imalatı yapan firmamız Markasını taşıyan ürünlerin  kaliteyi ve güveni anlatacak şekilde her türlü sorumluluğun  güvencesi altında olduğunu değerli çözüm ortaklarımıza hissettirmeyi  amaçlar . Bunuyapabilmek için; insan taşımanın ve can emniyetinin farkında olup tüm yasal şartları yerine getirmeyi taahhüt eder.

 Bunun için;
                •   Kalite Yönetim Sistemimizi gerekli kaynaklarımızı kullanarak,gereksinimlerimiz doğrultusunda geliştirir, etkinliğini gözler ve sürekli iyileştiririz.
                •  Çalışanlarımızın daha etkin bir şekilde iş sonuçlarına ulaşmalarını sağlamak için bilgi ve becerilerini geliştirerek yetkinliklerini arttırır ve günün gereği teknolojileri kullanarak uygun altyapı ve çalışma ortamını sağlarız.
                •  Varlıklarımızı ve geleceğimizi bağımsız finansman ile güvence altına alarak karlılığımızı hedeflerimize yöneltip, sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunuruz.

  İlkemiz tüm paylaşımlarımızla açık, dürüst ve adil ilişkilerimizi sürdürmek,  yerel ve küresel pazarlarda müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için her   zaman tercih edilen güvenilir bir firma olmaktır. Bunu yaparken insan sağlığına ve çevreye saygılı üretim anlayışı içerisinde, tüm  hedeflerine çalışanlarının mutluluğunu gözeterek ulaşmayı amaç edinmiştir.

SAYGILARIMIZLA
GENEL MÜDÜR

SOSYAL SORUMLUKLARIMIZ

En son teknolojileri kullanarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerle, enerji tasarrufu sağlıyor ve çevre dostu bir üretim anlayışını benimsiyoruz.

Güvenlik ve Güvenilirlik, en çok önem verdiğimiz ve üzerinde durduğumuz temel prensiplerimizden biri olmuştur.Geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de ürünlerimizin güvenliğini artırmak ve yeni ürünler için daha güvenli teknolojiler geliştirmek hedefi ile sürekli  AR_GE çalışmaları yapıyoruz.